Pages Menu
Categories Menu

uslugi informatyczne dabrowa gornicza

uslugi informatyczne dabrowa gornicza

Jak stworzyć wysoce skuteczną reklamę wydruku

Ulotki są doskonałym sposobem, aby przyciągnąć uwagę.

Są tanie i skuteczny sposób reklamowania swojej firmy w dużym wyborem ludzi.

Ale z tak wielu firm korzystających z ulotek reklamowych, jak można zrobić swój projekt ulotki wyróżniać i być zauważonym?

Jak można produkować bez dodatków ulotki, które [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] będą miały osoby żebrzące kupić od Ciebie?[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Przede wszystkim, jak w jakiejkolwiek formie marketingu – lub firmy o to chodzi – trzeba ustalić swoją publiczność. Nie można sprzedawać wszystkim naraz.

Znaj swoją publiczność i dostosować swoją ulotkę do tej grupy.

uslugi informatyczne dabrowa gornicza

Zanim przejdziemy do strony copywriting, rzućmy okiem na podstawowej formie ulotki zabójcy.

Jednym z głównych obraz jest lepszy niż wiele mniejszych obrazów i logo. Jeśli produkują ulotki do show-off nową szczoteczkę – wykorzystywać jeden duży obraz szczoteczka do zębów. To pokazuje, ludzie od razu, co jest o ulotki przed ich nawet czytać wszystko. Nie ma potrzeby, aby mylić ich z dużą ilością różnych obrazów – to po prostu odstraszają ludzi, a oni nie przeszkadza czytanie.

Czarny tekst na jasnym (najlepiej biały) tle. Trzymać się tego. To proste i łatwe do odczytania. Nie należy mylić ludzi fantazyjnych zestawieniach kolorystycznych – to nie zwiększy sprzedaży – jakość kopii będzie – ale muszą być w stanie go odczytać jako pierwszy.

Zawsze zostawić dużo białej przestrzeni. Text-ciężki ulotki są samobójstwo. Oni nie działają. Jeśli masz długie, skomplikowane zdania – złamać je w punktach. Im mniej tym lepiej. Ulotka musi być miłe dla oka.

I wreszcie, jeśli chodzi o ogólną treść idzie – zawsze oferują coś za darmo. Nigdy nie produkują ulotki, które nie oferują zniżki.

Teraz dla kopii

Czytałem gdzieś, że grecki filozof Arystoteles wymyślił tej podstawowej koncepcji, że nadal obowiązuje dzisiaj:

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]