Pages Menu
Categories Menu

uslugi informatyczne i ryczalt 8 5

uslugi informatyczne i ryczalt 8 5

Sukces Pixel Marketing udowodni, że Małe jest piękne

Powierzchnia reklamowa w internecie jest zazwyczaj sprzedawane przez banner i przez kliknięcie. Teraz, dzięki gorącym nowej koncepcji marketingu nazywa pikseli, jest sprzedawany przez piksel. Zgadza się. Jeśli myślałeś, że nie było nic do sprzedania, w internecie jest zyskiem zapakowane na bloki pikseli, które reklamodawcy pęknięcia na promowanie swoich marek.http://harmoniasmakow.pl

Oto jak działa marketing pikseli. Strony składa się z siatki pikseli, zwykle od jednego miliona pikseli, które na ogół sprzedaży od 50 centów 1 $ każda. Reklamodawca, który kupuje te bloki pikseli może zaprojektować obraz, który będzie wyświetlany na nich, a połączy odwiedzających do odpowiedniej strony internetowej.

Pomysł na marketing piksel jest dobro Alex Tew, 21-letni student z Wiltshire, w Anglii, który opracował MillionDollarHomepage.com aby zebrać fundusze na jego edukacji uniwersyteckiej. Tew uruchomił stronę w dniu 26 sierpnia 2005. W ciągu trzech dni od premiery, bez budżetu marketingowego, Tew sprzedał swój pierwszy

20 x 20 pikseli bloku. Zmotywowani, położył się komunikat prasowy. Dwa tygodnie później uczynił wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za Dlaczego warto ze mną współpracować? swój pierwszy rok na uniwersytecie. On ma teraz bardziej niż pół miliona dolarów.

W jego Million Dollar blogu z 26 sierpnia Tew napisał: „Myślałem, że to może być coś na tyle szalony do pracy! Bo myślę, że ludzie jak szaleni / dziwnych pomysłów. Jeśli ta przechwytuje wyobraźni i ludzi ludzi sprawdzeniu witryny, a następnie piksele na stronie głównej będzie miał wartość – i ludzie będą je kupować … tak jak ja to widzę jednak: Nie mam nic do stracenia próbując i jestem pewien, że będzie fajnie. „.

Okazało się to być zabawne i bardzo opłacalne. W krótkim czasie, marketing pikseli zaczął łowienie na jak pożar.

Artykuł dzięki: