Ładowanie…

Wejdź w świat informatyki!

Kliknij przycisk aby zobaczyć najnowsze wpisy
Zacznij eksplorować
Usługi informatyczne i ryczałt 8 5

Usługi informatyczne i ryczałt 8 5

Usługi informatyczne i ryczałt 8 5

Usługi informatyczne i ryczałt 8 5

Powierzchnia reklamowa w internecie jest zazwyczaj sprzedawane przez banner i przez kliknięcie. Teraz, dzięki gorącym nowej koncepcji marketingu nazywa pikseli, jest sprzedawany przez piksel. Zgadza się. Jeśli myślałeś, że nie było nic do sprzedania, w naprawy powypadkowe kraków internecie jest zyskiem zapakowane na bloki pikseli, które reklamodawcy pęknięcia na promowanie swoich marek. Usługi informatyczne i ryczałt 8 5.

Oto jak działa marketing pikseli. Strony składa się z siatki pikseli, zwykle od jednego miliona pikseli, które na ogół sprzedaży od 50 centów 1 $ każda. Reklamodawca, który kupuje te bloki pikseli może zaprojektować obraz, który będzie wyświetlany na nich, a połączy odwiedzających do odpowiedniej strony internetowej.

Pomysł na marketing piksel jest dobro Alex Tew, 21-letni student z Wiltshire, w Anglii, który opracował MillionDollarHomepage.com aby zebrać fundusze na jego edukacji uniwersyteckiej. Tew uruchomił stronę w dniu 26 sierpnia 2005. W ciągu trzech dni od premiery, bez budżetu marketingowego, Tew sprzedał swój pierwszy

20 x 20 pikseli bloku. Zmotywowani, położył się komunikat prasowy. Dwa tygodnie później uczynił wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za swój pierwszy rok na uniwersytecie. On ma teraz bardziej niż pół miliona dolarów.

W jego Million Dollar blogu z 26 sierpnia Tew napisał: "Myślałem, że to może być coś na tyle szalony do pracy! Bo myślę, że ludzie jak szaleni / dziwnych pomysłów. Jeśli ta przechwytuje wyobraźni i ludzi ludzi sprawdzeniu witryny, a następnie piksele na stronie głównej będzie miał wartość - i ludzie będą je kupować ... tak jak ja to widzę jednak: Nie mam nic do stracenia próbując i jestem pewien, że będzie fajnie. ".

Okazało się to być zabawne i bardzo opłacalne. W krótkim czasie, marketing pikseli zaczął łowienie na jak pożar.

Zobacz stronę autora: przenośnik rolkowy