Pages Menu
Categories Menu

uslugi informatyczne zabkowice slaskie

uslugi informatyczne zabkowice slaskie

- Patrząc na konkurencję: działania na innych graczy w grze.

Można wziąć http://www.plandeki.eu/ własne Bartle Testuj quizu tutaj: http://www.gamerdna.com/quizzes/bartle-test-of-gamer-psychology.

Daj nam znać w jakiej kategorii wylądować!

Wyzwanie: jaki rodzaj graczy ty do obrotu?

Jednym z kluczowych Podpatrzone z segmentacją powyższego jest to, że grywalizacja nie tylko o osiągnięciach. Punkty, poziomy, odznaki i nagrody nie może zniewolić większość odbiorców jeśli zdarza się szukać przygód ucieczki.

Myśl o sobie jako projektant gier.

uslugi informatyczne zabkowice slaskie

I przedstawić swój projekt (kampanię marketingową, technologii społeczno-włączony, system motywacji pracowników, itp) w postaci gry. Jakim odtwarzaczem starasz się osiągnąć? A jaki ma to wpływ rodzaj grze trzeba utworzyć? Czy spreparować konkurencyjny kraj wojny i testosteronu do rozpoznania młodych dorosłych w potrzebie opuszcza radość, albo będziesz malować spokojny doświadczenia uchwycić Etherial mózgi potrzebujących cyfrowej ulgi?

Blask za prawdziwym życiu gamified aplikacji i urządzeń, takich jak Nike Fuelband, lotniczych systemów nagród, Foursquare; Mieszanka jest magnetyczna, która wykracza poza konkretnymi środkami sukcesu. Foursquare to około odznak i nagród materialnych jak chodzi o odkrywanie nowych miejsc, napotykając podobnie myślących użytkowników, konkurencyjna jeszcze obsłudze show-off z kliki.

Złota Reguła grywalizacja: wewnętrzne radości rozstrzygający.

Złota zasada grywalizacja jest do pracy w odwrotnym kierunku od naturalnego instynktu: zewnątrzpochodne nagrody mają wartość tylko wtedy, gdy wewnętrzne radości, że użytkownicy otrzymują nosić je wystarczająco długo, by dbać o odznaki, punkty doświadczenia, itp

Źródło: kier, trefl, karo, Spads: gracze, którzy garnitur płuczek Richard Bartle (1999).

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak grywalizacja może poprawić swoje kampanie marketingowe? Odwiedź nas tutaj.

Artykuł dzięki: roboty żelbetowe