Ładowanie…

Wejdź w świat informatyki!

Kliknij przycisk aby zobaczyć najnowsze wpisy
Zacznij eksplorować
Usługi informatyczne jaka stawka ryczałtu

Usługi informatyczne jaka stawka ryczałtu

Usługi informatyczne jaka stawka ryczałtu

Usługi informatyczne jaka stawka ryczałtu

Zakłady są wciąż zbliża się tym, że nie mam zamiaru ciągnąć ten jeden mecz. Tak, wiem ... Z będzie mordercą. Ale nie martw się, mam coś pysznego zaplanowanych na ten list. Tak czy inaczej, jesteśmy do litery Y i że stoi za wczorajsze wiadomości. Jeśli zastanawiasz się, gdzie solgar mam zamiar z tym, czytaj dalej. Dowiesz się. Usługi informatyczne jaka stawka ryczałtu.

Pamiętam epizod MASH gdzie Hawkeye powiedział Frank Burns, "Frank, nie ma potrzeby, aby podać bardzo oczywiste. Prostu oczywiste zrobi dobrze." Czy coś takiego. Chodzi o to, wiele artykułów, które czytam są tak oczywiste, że to jest jak, dlaczego oni przeszkadza pisanie go w ogóle? To znaczy, czy naprawdę trzeba napisać artykuł, aby powiedzieć ludziom, że świat jest okrągły? Nie sądzisz, że każdy wie, że świat jest okrągły teraz? Jeśli nie, to naprawdę trzeba iść do szkoły czy coś.

Zbyt metale kolorowe wielu autorów artykułu są po prostu cranking treści dla celów mających coś do powiedzenia. Możemy zrobić z mniej tego. Wczorajsze wiadomości jest wczorajsza wiadomość. Jak o coś świeżego i nowego? Jak o, co najmniej, przynosząc nowe informacje do starego tematu? Wierz mi, jest wiele zwrotów akcji można używać na prawie każdy temat. Na przykład, weźmy "świat jest okrągły" problem. Co jeśli napisałem artykuł o tym tytule?

"Co jeśli świat nie jest okrągła?"

Następnie można udać się do powiedzenia, co stałoby się z każdym z nas. Naturalnie, trzeba wiedzieć trochę o nauce, aby napisać taki artykuł. To nie jest na pewno coś bym osobiście wślizgu, ale chodzi o to, taki artykuł faktycznie generuje sporo zainteresowania. Ty spekulacje na temat czegoś, co jest tak nieprawdopodobne, że ludzie chcą wiedzieć, co myślisz. Wierz mi, że artykuł ten dostanie czytać.

Więc proszę, jeśli masz zamiar napisać o wczorajszej wiadomości, co najmniej, wnieść coś nowego do stołu. Nikt nie chce czytać, że Kolumb odkrył Amerykę w 1492. Ale czy można powiedzieć czytelnikom coś o jego pragnienie lasagne, to byłoby coś, o czym pisać.

Zobacz stronę autora: https://dmuchawy.pl/