Ładowanie…

Wejdź w świat informatyki!

Kliknij przycisk aby zobaczyć najnowsze wpisy
Zacznij eksplorować
Usługi informatyczne opodatkowanie

Usługi informatyczne opodatkowanie

Usługi informatyczne opodatkowanie

Usługi informatyczne opodatkowanie

"Uważaj, to może być kolejny najbardziej ważne wydarzenie, ponieważ Google Adsense" pisze konsultant UK marketing Julie Vernon w swoim artykule "Co to jest Pixel Promocja All About?" Usługi informatyczne opodatkowanie.

Ale może pixel marketing stanowią poważne zagrożenie dla Google Adsense? Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby przewidzieć rozwoju tego intrygującego nowej formy marketingu

"Realizacja tego nowego medium jest przekonanie, że pay per click kosztów za dużo", pisze George Hubka w swoim artykule "Co to jest Pixel reklama?" "Gdybyś miał 10 kliknięć dziennie po 10 braided cable sleeving groszy każda, w jednym roku to będzie kosztować 365 $! Weź to na 5 lat i mówisz ponad $ +1.800! Prawda jest taka, że ??często klika kosztować dużo więcej niż 10 groszy każda, co przekłada się na dużo więcej pieniędzy. Ludzie donoszono płacąc więcej niż $ 50 A kliknięcie ".

Nie tylko są tańsze niż reklamy pikseli banery i Adsense, wielu właścicieli witryn przysiąc, aby utrzymać swoich stronach mieszkają od kilku lat, więc reklamodawcy uzyskać wyniki dalekiego zasięgu i płacić mniej za nią.

Teraz, to jest fascynujące oglądać ten nowy typ pojazdu do obrotu w powijakach. Co będzie marketing piksel się ostatecznie, gdy dorośnie? To tylko się domyślać, ale powinno to być zabawa, aby obejrzeć go rozwijać.